Telif Hakkı Uyarıları

Telif Hakkı Uyarı ve Kaldırma
#

Telif Hakkı Uyarıları

UnPoo!

Telif Hakkı Uyarıları Konusu

TELİF HAKLARI KONUSUNDA, HAK SAHİPLERİNE ve YASAL MAKAMLARA

Sitemiz ve şirketimiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan şekliyle yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, Site yönetiminin siteye eklenen ve hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir.

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri; sitemizin iletişim kısmından bize ulaşabilirler.

İletişim kısmından bize ulaştırılan talep ve şikayetler Hukuk Müşavirlerimiz tarafından incelenecek ve şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır.

Ayrıca, mahkemelerden talep gelmesi halinde hukuka aykırı içerik üreten ve hukuka aykırı paylaşımda bulunan kullanıcıların tespiti için gerekli teknik veriler de ayrıca sağlanacaktır.

Anlayışınız için teşekkür ederiz..


Ek olarak; sitemizin haber / blog gibi kısımlarında bulunan yazılar içerisinde paylaşılan bazı alıntı (kodlama, güncel haberler, yasal bilgiler gibi) konular olabilir. Bu tür konularda paylaşımın legal olmasına ve alıntı yapılan sitelerin, kişilerin, kurumların veya kuruluşların kaynak olarak belirtilmesine özellikle dikkat edilmesi sağlanmaktadır. Alıntı kaynağı belirtilmemiş bir içerik olması durumunda bunlarla ilgili olarak lütfen bizleri uyarınız. Yine iletişim kısmını kullanarak ilgili URL adreslerini bize yollayabilirsiniz.

Sitemizin belirli alanlarında bulunan yorum eklenecek kısımlar mevcuttur. Bu yorumlar ile ilgili olarak yine ahlaka aykırı, hakaret, insanları rencide edecek bir paylaşım, başkasını yazılarını izinsiz paylaşma gibi durumlar varsa lütfen bunları da bizlere bildiriniz. Site yönetiminde bulunan arkadaşlarımız mutlaka en kısa sürede bunlara da müdahale edeceklerdir.


Site İçi Genel Arama


Sosyel Medya PaylaşımBazı Paylaşımlar

Ofis Adres Değişikliği

Mart 2018 sonu itibari ile ofisimiz kalıcı adresi olan Beylikdüzü ofisine taşınacaktır. Değerli ziyaretçilerimize ve müşterilerimize buradan duyurmak isteriz. Adres değişikliği sırasında bir süre ofis telefonları kesilebilir! Lütfen cepten ulaşınız.

  • Adres: Levent İstanbul, Turkiye
  • Email: info@unpoo.com


  • Hafta içi: 09:00-18:00
  • Cumartesi: 10:00-18:00
Twitter Toplu Takipçi Silme Kodu
Sosyal Medya

Sayfa 0,1600sn de yüklendi. MKT759 IP 23.20.165.182 Maskeli
Copyright © 1998-2018 UnPoo! All rights reserved. Mersis: 05270475851000154 (Kas Mimarlık Ltd. Şti.)
SSL site seal - click to verify McAfee Verify Trusted Site Verify DMCA Verify UnPoo! Inc